O Akademii

    Akademia Piłkarska Katowice została stworzona dla najmłodszych adeptów futbolu. Oferta skierowana jest dla chłopców i dziewczynek w wieku od 5 do 12 lat. Założycielem jest Grzegorz Fonfara (zawodnik GKS Katowice) który poprzez swoje obserwacje i doświadczenie piłkarskie zdaje sobie sprawę , że w tej dziedzinie piłki nożnej jest naprawdę wiele do zrobienia abyśmy mogli  się równać z najlepszymi w Europie.

 

     Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników tylko zarażamy ich pasją do tego pięknego sportu. Gwarantujemy dobrą zabawę poprzez trening oczywiście najważniejsze jest dla nas zadowolenie podopiecznych. Zdecydowanie stawiamy na jakość naszej Akademii w której duży nacisk kładziemy na szczególne podejście do dzieci , jako jednostek które kształtują i udoskonalają swoje umiejętności piłkarskie.

 

     Udział Młodych Członków Akademii w zorganizowanych zajęciach sportowych poza wszelkimi atutami zdrowotnymi , kształtuje w dziecku charakter , umiejętność radzenia  sobie z przeciwnościami losu , umiejętność walki o swoje , buduje poczucie własnej wartości , owocuje w przyjaźnie i kontakty , które potrafią przetrwać wiele lat. Cały ten pakiet znajdziecie w tym miejscu.